27 pytań o wdrożenie ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym
SENTECiężko jednoznacznie określić, kiedy spowolnienie gospodarcze, występujące od wielu miesięcy, odpuści i doświadczymy ożywienia w produkcji, sprzedaży i usługach. Mimo niekorzystnej sytuacji czas nie stoi w miejscu, a odkładanie decyzji o inwestycjach w cyfryzację może działać na niekorzyść – polskie przedsiębiorstwa bez wątpienia potrzebują rozwiązań ERP i WMS do digitalizacji procesów i zdobywania przewagi na rynku. Jednak tradycyjne wdrożenia wiążą się z wysokimi kosztami początkowymi, co może stanowić istotną barierę dla małych i średnich organizacji.

[loadposition Wiadomosci_Dzial}
 
Wdrożenie rozwiązań ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym to innowacyjne podejście, które jest odpowiedzią na te wyzwania. Nowa publikacja Sente „27 pytań o wdrożenie ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym” to zbiór odpowiedzi na najważniejsze zagadnienia związane z tym tematem.

Pytania dotyczące wdrożenia w subskrypcji? Sente ma nie odpowiedzi

Wdrożenie ERP i WMS w subskrypcji to nowoczesne podejście do cyfryzacji, które obniża barierę wejścia dla firm, które chcą korzystać z zaawansowanych rozwiązań IT.

Dzięki stałym miesięcznym opłatom, które obejmują zarówno licencje, jak i usługi wdrożeniowe, organizacje mogą skupić się na zwiększaniu efektywności operacyjnej i realizacji celów biznesowych bez konieczności dokonywania olbrzymiej inwestycji początkowej. Jednak, jak każda innowacja, tak i to podejście może wzbudzać wiele pytań. W najnowszej publikacji Sente znajdziesz odpowiedzi na kluczowe zagadnienia dotyczące wdrożeń ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym, dotyczące kwestii takich jak:
  • Korzyści z wdrożenia w modelu subskrypcyjnym.
  • Różnice między subskrypcją a standardowym modelem zakupowym. 
  • Możliwości skalowania systemu oraz integracji z innymi rozwiązaniami IT. 
  • Bezpieczeństwo danych w modelu subskrypcyjnym. 
  • Koszty i opłaty związane z subskrypcją.

Pobierz publikację „27 pytań o wdrożenie ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym”

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top