suncode logoPrzedsiębiorstwa działające na konkurencyjnym rynku w bardzo szybko zmieniającym się otoczeniu muszą zapewnić swoim pracownikom szybki dostęp do informacji niezbędnych z punktu widzenia podejmowanych przez nich decyzji. Odpowiedzią na zwiększające się potrzeby w tym obszarze są systemy Workflow pozwalające na kompleksowe zarządzanie dokumentami i procesami biznesowymi.

 REKLAMA 
 enova 


Specjaliści SUNCODE od wielu lat rozwijają i wdrażają rozwiązanie klasy BPM, system Plus Workflow. Jest to nowoczesne i bezpieczne narzędzie pozwalające na zaspokojenie potrzeb przedsiębiorstw w zakresie projektowania, optymalizacji, wdrażania oraz zarządzania procesami biznesowymi w różnych obszarach ich funkcjonowania.

Pomimo faktu, że system Plus Workflow najczęściej jest wykorzystywany jako narzędzie pozwalające na akceptację zapotrzebowań zakupu, faktur zakupu czy archiwizację faktur sprzedaży to również z powodzeniem wspiera procesy produkcyjne, procesy wynikające ze standardów systemów zarządzania jakością czy procesy kadrowe. Jego dodatkowym atutem jest możliwość integracji z dowolnym system klasy ERP takim jak np. SAP, IFS, OPTIMA, CDN XL, Symfonia, QAD, Navision itp.


system workflow suncode schemat1
 
Źródło: www.suncode.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top