CRM dla hoteli

 Wraz z wyborem przez organizację Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego systemu CRM firmy more7 Polska, system ten zagościł w branży usług hotelarskich w szczególności w ośrodkach organizujących wieloosobowe spotkania, szkolenia i imprezy integracyjne dla firm i innych organizacji.


Fundacja „Krzyżowa” to miejsce spotkań i dialogu. Fundacja pracuje na rzecz porozumienia europejskiego i wzajemnego poszanowania narodów, społeczności i jednostek. Swoimi doświadczeniami służy budowie społeczności obywatelskiej w Europie.

Krzyżowa to miejsce wypoczynku, konferencji i spotkań integracyjnych. Kompleks pałacowy wraz z 9 przynależnymi budynkami w którym znajdują się sale wystawowe, seminaryjno-szkoleniowe i biblioteka stwarza doskonałe warunki dla pobytu gości indywidualnych oraz grup.


Podgląd szczegów rezerwacji


Krzyżowa oferuje 178 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3- i 4 osobowych w różnych standardach, w tym w pokojach dla osób niepełnosprawnych. Ośrodek dysponuje również szesnastoma salami szkoleniowymi różnej wielkości oraz salą konferencyjną dla 350 osób. W ośrodku organizowane są uroczyste kolacje, koktajle i ogniska.

Do obsługi tak złożonego kompleksu wypoczynkowego potrzebny był system, który da elastyczność w jego konfiguracji i posługiwaniu się nim. Do konkursu na realizacje zadania połączenia systemu CRM z potrzebami wynikającymi z zarządzania złożonym kompleksem hotelowym zostało powołanych kilka krajowych firm. More7 Polska z Poznania została wyłoniona do ostatecznych rozmów i to z tą firma fundacja „Krzyżowa” podpisała ostatecznie umowę na realizacje systemu informatycznego. O wyborze zadecydowało dotychczasowe doświadczenie poznańskiego integratora w realizacji indywidualnych systemów IT oraz fakt posiadania gotowego rozwiązania w postaci systemu CRM7.


Widok tabeli rezerwacji w zadanym okresie

Nowo tworzony system musiał spełniać wysokie wymagania co do zakresu funkcjonalnego oraz sposobu jego działania. W efekcie Fundacja otrzymała system CRM7 z wbudowanymi modułami do obsługi rezerwacji miejsc noclegowych, rezerwacji sal konferencyjnych, wyposażenia oraz innych atrakcji oferowanych przez ośrodek w Krzyżowej. Ponadto do systemu został dodany moduł fakturowania co w znaczącym stopniu uzupełnia całą funkcjonalność systemu umożliwiając realizacje większości zadań z poziomu jednej uruchomionej aplikacji. W przyszłości planowany jest dalszy rozwój aplikacji pod indywidualne wymagania Fundacji.

Źródo: www.more7.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top