Polanowscy Nieruchomości z CRM

 Fild.NET - spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft – rozpoczęła wdrożenie systemu CRM w Polanowscy Nieruchomości sp. z o.o., firmie zajmującej się kompleksową obsługą rynku nieruchomości.


Celem wdrożenia jest stworzenie systemu zarządzania relacjami z klientem (CRM), który ma usprawnić organizację pracy w Polanowscy Nieruchomości i poprawić obieg informacji w spółce. Wdrażany przez Fild.NET system uwzględnia specyfikę rynku nieruchomości i oprócz typowych CRM-owych korzyści stanowi doskonałe udogodnienie w procesie tworzenia wycen nieruchomości, obsługi transakcji kupna/sprzedaży, analiz lokalnych rynków, raportów czy audytów.

„Zastosowanie CRM to dla nas jakościowa zmiana, przejście na wyższy poziom zarządzania. Jedną z najważniejszych korzyści z wdrożenia będzie automatyzacja procesu wycen nieruchomości – istotnego obszaru naszej działalności. Proces, w który zwykle zaangażowanych jest kilka osób, wymaga doskonałej koordynacji, szybkości działania i związany jest z dużą odpowiedzialnością finansową. Dzięki wdrożeniu przez Fild.NET systemu CRM, znacznemu skróceniu ulegnie czas potrzebny na przygotowanie operatu szacunkowego, zdecydowanie zmniejszy się ryzyko wystąpienia błędu, a co równie istotne, poprawi się efektywność pracy” - wylicza korzyści z zastosowania CRM Andrzej Pszczołowski, Dyrektor Finansowy Polanowscy Nieruchomości sp. z o.o.

Fild.NET buduje nowe rozwiązanie w oparciu o technologię Microsoft Dynamics CRM 3.0 w pełni integrując je z już wdrożonym w firmie - doskonale znanym większości pracownikom - oprogramowaniem Microsoft (np. MS Office, MS Outlook). Umożliwia to błyskawiczne i bezkonfliktowe dla wszystkich  użytkowników aplikacji przejście na zupełnie nowy, efektywniejszy system pracy.

Polanowscy Nieruchomości sp. z o.o. jest jedną z najbardziej doświadczonych i najdłużej działających na rynku polskich firm z branży nieruchomości. Działająca od 1988 r. spółka zajmuje się szeroko rozumianą obsługą rynku nieruchomości. Polanowscy Nieruchomości świadczy wyspecjalizowane usługi doradczo-inwestycyjne, wyceny nieruchomości, audyt, analizy lokalnych rynków, zajmuje się obsługą transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości. Polanowscy Nieruchomości to sztab kilkudziesięciu profesjonalistów, specjalizujących się w dziedzinach takich jak: rzeczoznawstwo majątkowe, zarządzanie nieruchomościami, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, prawo, finanse i księgowość, doradztwo kredytowe i inwestycyjne, public relations. Więcej informacji dostępne jest pod adresem: www.polanowscy.pl.

Źródło: www.fild.net

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top