LogIn media wybiera CRM od acSoftware

acSoftware - producent systemów CRMWydawnictwo LogIn Media, właściciel branżowych portali internetowych takich jak e-dach.pl i e-mieszkanie.pl, wybrało już dostawcę oprogramowania CRM. Wymogi i oczekiwania Wydawnictwa idealnie spełnia  System ProfitCRM firmy Ac.Software. Aktualnie trwają rozmowy dotyczące terminu wdrożenia i cyklu szkoleń dla pracowników.


Pakiet modułów ProfitCRM jest innowacyjnym rozwiązaniem służącym do wspomagania procesów zachodzących w strukturach każdego przedsiębiorstwa. Szereg unikalnych rozwiązań zawartych w systemie pozwala sprawnie gromadzić informację oraz nią zarządzać.

Wydawnictwo potrzebowało oprogramowania, które ułatwiłoby zarządzanie przepływem informacji i dokumentów w całej firmie i opierałoby się na zarządzaniu wszelkimi rodzajami  kontaktów z klientami. Ponadto system musiał usprawniać swoimi narzędziami już istniejące procesy w Wydawnictwie, bez konieczności zmiany tych procesów.

LogIn Media zdecydowało się na pełny pakiet modułów systemu, tzn. Podmioty, Kontakty personalne, Korespondencja, CallCenter, Organizer, Notatki, Magazyn plików i Dokumenty kontrolowane. Wybrany pakiet jest zintegrowanym systemem do zarządzania całym przedsiębiorstwem i  integruje się z wiodącymi systemami finansowo-księgowymi.

Źródło: www.acsoftware.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top