Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Firma EUROTERM odniosła na rynku duży sukces. Aby utrzymać tempo rozwoju i sprzedaży, rozpoczęła poszukiwania rozwiązania do zarządzania kontaktami z Klientami zintegrowanego z systemem Comarch ERP XL. Głównym celem postawionym przed systemem crm było ułatwienie kadrze kierowniczej kontroli nad oddziałami oraz handlowcami, a także udostępnienie pracownikom narzędzia wspierającego ich pracę w codziennych kontaktach z Klientami. Przy wielooddziałowej strukturze firmy oraz kilku działach, wdrożenie systemu crm było dużym wyzwaniem. Wybór dostawcy systemu CRM padł na firmę ITCube Software, która posiada bogate doświadczenie i wiele referencji z branży grzewczej, chłodniczej oraz instalacyjnej.

Rynek usług finansowych to jeden z najbardziej konkurencyjnych segmentów biznesowych. Klienci są dosłownie atakowani przez oferty mnóstwa produktów pochodzących od różnorodnych instytucji. Co więcej, proponowane usługi finansowe są wręcz bliźniacze i nie stanowią elementu wyróżnienia w oczach odbiorców. Gdzie zatem szukać przewagi rynkowej na wymagającym rynku usług finansowych?

Exatel SA to jeden z wiodących operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, dostarczający rozwiązania dla dużych i średnich przedsiębiorstw oraz administracji publicznej. Jako spółka należąca do Grupy Kapitałowej PGE, największego w Polsce przedsiębiorstwa sektora elektroenergetycznego, Exatel cieszy się stabilną pozycją na rynku. Firma powstała w 2004 roku z połączenia dwóch polskich operatorów telekomunikacyjnych o ponad 10-letniej tradycji: Tel-Energo i Telbanku, specjalizujących się w obsłudze rynku energetycznego, finansowego i operatorskiego.

Lokalne organizacje typu FHO św. Krzysztofa mają nawet po kilka tysięcy darczyńców. Mazowieckie hospicjum zaczynało od zaledwie kilku takich osób. Wraz z rozwojem na przestrzeni lat liczba ta wzrosła do ponad 6000. Przyczyniło się to do problemów organizacyjnych i braku możliwości efektywnego kontaktu z darczyńcami. Organizacja stale cięła koszty i nie stać jej było na zatrudnienie dodatkowych pracowników. Z tego właśnie powodu z jednej strony rodziły się nowe możliwości, lecz z drugiej – nie mogły one zostać należycie wykorzystane.

EUROCOLOR Sp. z o. o. jest wiodącym producentem okien i drzwi w Polsce, działającym na rynku od 1996 roku. Firma od początku stawia na innowacyjność i konsekwentnie unowocześnia swoje linie technologiczne oraz dba o najwyższe standardy obsługi. W efekcie, obecnie posiada największy na rynku wybór okien w kategorii premium.

Onninen wdrożył rozwiązanie Microsoft Dynamics CRM w celu udoskonalenia obsługi klienta, usprawnienia procesów sprzedaży i dystrybucji oraz wsparcia partnerów handlowych.
 

Branża usługowa opiera się na klientach. Uzasadniony zatem jest fakt, że branża ochrony osób i mienia coraz częściej wdraża systemy klasy CRM. O tym, jakie kroki podejmować przy wdrożeniu systemu i jak przygotować firmę do nadchodzących zmian w zarządzaniu, opowiada Grupa Hunters, jedna z czołowych firm branży security, która wdrożyła system CRM7 od more7 Polska.
 

MICROSOFT - CRM, zarządzanie relacjami z klientamiENERGA-OBRÓT SA potrzebowała rozwiązania, które wspomogłoby funkcjonowanie 3 kluczowych obszarów jej działalności: obsługi klienta strategicznego, obsługi procesu ofertowania do nowych klientów oraz obsługi przetargów publicznych. Stąd, w trosce o zaoferowanie jak najwyższego poziomu obsługi swoim kluczowym klientom, ENERGA-OBRÓT SA zdecydowała się na wdrożenie systemu klasy CRM.

MICROSOFT CRM Firma Reprograf SA wdrożyła system Microsoft Dynamics CRM w celu usprawnienia planowania i kontroli procesu obsługi serwisu. Zakres implementacji skupił się głównie na obszarze serwisu i sprzedaży maszyn oraz urządzeń.

microsoftdynamicslogoGrupa Nowy Styl wdrożyła system Microsoft Dynamics CRM 4.0 jako narzędzie usprawniające obsługę klienta oraz działalność kluczowych obszarów firmy, w tym działu handlowego i marketingowego.

MICROSOFT - systemy ERP, CRM, ERP, zarządzanie relacjami z klientamiActiveMED, firma specjalizująca się w dostarczaniu oprogramowania dla branży medycznej i farmaceutycznej, wdrożyła system Microsoft Dynamics CRM 4.0 do zarządzania sprzedażą i obsługą Klientów, zwiększając sprzedaż do istniejących Klientów aż o 15%.

itcubeSukcesem zakończyło się wdrożenie oprogramowania ITCube CRM w firmie Komatsu Poland sp. z o.o. Głównym celem wdrożenia było stworzenie jednego, spójnego systemu informatycznego gromadzącego informacje o potencjalnych i obecnych klientach firmy. Dodatkowo, firma postawiła sobie za cel uporządkowanie działań handlowych oraz obiegu informacji wewnątrz firmy. Ze względu na międzynarodowy charakter firmy, warunkiem koniecznym okazał się wielojęzyczny interfejs systemu. Z pośród systemów dostępnych na polskim rynku wybór padł na program ITCube CRM - sprawdzone, polskie rozwiązanie, które gwarantowało szybkie i sprawne wdrożenie.

MICROSOFT - systemy ERP, CRM, MRP, ERPGrupa kapitałowa INFOR PL jest czołowym polskim dostawcą profesjonalnych informacji o tematyce prawno ? gospodarczej. Firma działa na polskim rynku medialnym od przeszło 20 lat, stale ugruntowując swoją pozycję lidera. Adresatami produktów grupy są między innymi właściciele firm, menedżerowie, prawnicy, a także księgowi, kadrowi i urzędnicy. Obecnie w skład Grupy INFOR PL wchodzi 7 spółek o różnym profilu działalności: Infornext.pl, INFOR IT, INFOR Biznes, INFOR Ekspert, INFOR Training, INFOR Progres oraz Lucrum.

ITCUBE - CRM, zarządzanie relacjami z klientami, systemy CRMW marcu 2009 roku rozpoczęło się wdrożenie oprogramowania ITCube CRM w firmie Komatsu Poland sp. z o.o. Głównym celem wdrożenia było stworzenie jednego, spójnego systemu informatycznego gromadzącego informacje o potencjalnych i obecnych klientach firmy. Dodatkowo, firma postawiła sobie za cel uporządkowanie działań handlowych oraz obiegu informacji wewnątrz firmy. Ze względu na międzynarodowy charakter firmy, warunkiem koniecznym okazał się wielojęzyczny interfejs systemu.

microsoftENERGA-OBRÓT SA potrzebowała rozwiązania, które wspomogłoby funkcjonowanie trzech kluczowych obszarów jej działalności: obsługi klienta strategicznego, obsługi procesu ofertowania do nowych klientów oraz obsługi przetargów publicznych. Stąd, w trosce o zaoferowanie jak najwyższego poziomu obsługi swoim kluczowym klientom, ENERGA-OBRÓT SA zdecydowała się na wdrożenie systemu klasy CRM.

INTERSYS - CRM, ERP, Microsoft Dynamics, systemy ERPPromedica24 wdrożyła rozwiązanie Microsoft? Dynamics CRM jako narzędzie stanowiące pewną i niezawodną pomoc w bieżącej działalności firmy, a przede wszystkim rozwiązanie pozwalające na wielopoziomowe usprawnienia obsługi klienta i podniesienie wydajności personelu.

ITCUBE - CRM, zarządzanie relacjami z klientamiW lipcu 2008 roku rozpoczęło się wdrożenie oprogramowania ITCube CRM w firmie HUCK Polska Sp. z o.o.. Głównym celem wdrożenia było stworzenie jednego, spójnego systemu informatycznego gromadzącego informacje o potencjalnych i obecnych klientach firmy. Do tej pory dane o kontrahentach były przechowywane w różnych miejscach takich jak program handlowy czy arkusze kalkulacyjne używane przez handlowców. Uporządkowania tych wszystkich informacji podjęła się firma ITCube Software wdrażając jednocześnie swoje autorskie oprogramowanie ITCube CRM.

IT Cube - CRM, zarządzanie relacjami z klientami, SFA, custommer relationship managementW listopadzie 2008 zakończyło się wdrożenie systemu ITCube CRM w warszawskiej firmie Accuro-Sumer sp. z o. o.. ICsolutions przekazało do użytkowania aplikację w następującej konfiguracji: CRM, MAIL, PROJEKTY, SERWIS, RAPORTY CR, FAX, Integracja z systemem Symfonia Premium. Z systemu ITCube aktualnie korzysta 15 użytkowników. Oprogramowanie klasy CRM miało przede wszystkim za zadanie usprawnić obieg informacji w firmie, przyspieszyć przygotowywanie ofert oraz zapanować nad tworzeniem harmonogramów wizyt handlowych.

SageSymfonia - CRMPo latach konsekwentnego budowania pozycji rynkowej kanadyjska grupa wydawnicza Transcontinental Printing osiągnęła w swoim kraju pozycję lidera. Zaliczana jest także do największych wydawnictw w Ameryce Północnej. Grupa od roku 1976 prowadzi działalność wydawniczą obejmującą m.in. książki, czasopisma, katalogi, gazety. Obecnie ma wiele oddziałów i jest wiodącym kanadyjskim wydawcą czasopism konsumenckich i drugim pod względem wielkości wydawcą gazet lokalnych.

BCC - systemy ERP, CRM, Business IntelligenceJedną z wartości, na których Wolters Kluwer opiera swoją pozycję na rynku, jest orientacja na klienta, przejawiająca się nie tylko w oferowaniu produktów najwyższej jakości, ale także w sprawności w obsłudze klientów. Temu właśnie celowi służy wdrożenie systemu SAP CRM.

Nowy poziom obsługi klienta w wydawnictwie edukacyjnym Nowa Era dzięki update.seven

update - systemy CRMWydawnictwo Nowa Era powstało 15 lat temu i było jedną z pierwszych oficyn edukacyjnych w Polsce. Dzisiaj jest wiceliderem na tym rynku, posiadającym kompleksową i nowoczesną ofertę obejmującą wszystkie przedmioty i etapy kształcenia. Uzupełnia ją największa w Polsce oferta kartograficzna oraz oprogramowanie wspomagające zarządzanie oświatą.

BCC - systemy ERP, CRM, Business Intelligence, ControllingZgodnie z ogólnie panującym przekonaniem tylko połowa inwestycji marketingowych jest efektywna. Problem w tym, że bardzo trudno jest ocenić, która i kiedy. W Kompanii Piwowarskiej uruchomiono rozwiązanie systemowe, którego zadaniem jest pomoc w odnajdywaniu tej połowy.

BCC - systemy ERP, CRMZgodnie z ogólnie panującym przekonaniem tylko połowa inwestycji marketingowych jest efektywna. Problem w tym, że bardzo trudno jest ocenić, która i kiedy. W Kompanii Piwowarskiej uruchomiono rozwiązanie systemowe, którego zadaniem jest pomoc w odnajdywaniu tej połowy.

 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT